בהערכה גסה יש לי 2 בלוגים שכולם יודעים עליהם עוד כ 3 שמעט יודעים עליהם ועוד 2 שאף אחד לא יודע שאני כותב אותם. יש לי כמובן עוד כ 20 בלוגים של ניסויים שונים על מנת שאוכל לבדוק כמעט כל מקרה קצה אבל אני לא מתחשב בהם.
 
– –
 
איך שומרים על הבלוג הסודי שלך סודי?
 
צרו לעצמכם דמות שונה
גולשים רבים המחזיקים יותר מבלוג אחד כותבים בשני הבלוגים באותה הצורה. הם כותבים על נושאים שונים, אך משתמשים באותו מנעד טקסט.
על מנת לכתוב בסגון שונה צרו לעצמכם דמות שונה. פרקו את האופי שלכם לחלקים ובחרו חלק ספציפי שאותה דמות תתמחה בו. בין אם מדובר בכעס, אהבה, בדיחותא או ניחותא, הקפידו  להתמקד באותו הרגש כאשר אתם כותבים בשם המשתמש השני. הקפידו לברור מילים שבד"כ לא הייתם משתמשים בהן והקפידו להשתמש בהן באופן קבוע ע"י אותה דמות.
 
לוודא לוודא ושוב לוודא את שם המשתמש כשמגיבים
רבים וטובים נפלו בשלב הזה. שיחה עם גולש אחר בתגובות, גיחה קצרה לכתוב משהו בשם המשתמש השני, הוספת עוד תגובה בשרשור ו… אופס, שכחנו להחליף את שם המשתמש.
אין דרך טכנולוגית שתגן עליכם במצב הזה ועליכם פשוט להקפיד לבדוק את שם המשתמש לפני שליחת התגובה.
 
נושאים דומים הם מתכון בטוח לזיהוי
כתבתם על נושא מסויים בבלוג אחד, אבל אתם מרגישים שלא ממש מיציתם ויש לכם מחשבות לגביו שמתאימות יותר לדמות האחרת שיצרתם. פעם אחת או פעמיים זה עלול לעבור לכם בשלום אבל אל תתנו לזה להפוך להרגל. גולש שקורא את שני הבלוגים ישים לב בסופו של דבר לדמיון בנושאים ויבין שמדובר באותו אדם.
 
לעולם לא לפרסם בעת סערת רגשות
נכון שהבלוג אמור לשקף את מצב הרוח שלכם ולגרום לגולשים להבין איך אתם מרגישים. עם זאת פרסום רשומה כאשר אתם לא רגועים גורר שיקול דעת מוטעה ואתם עלולים לכתוב פרטים שיסגירו את הבלוג השני שלכם.
כאשר אתם נמצאים בסערת רגשות, השתדלו להמתין מעט לפני שאתם כותבים עליה.
 
– –
 
מעניין אם אנשים ינסו למצוא את הבלוגים האחרים שלי עכשיו…

25 תגובות

|
|

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *