אבות אכלו בוסר….

אני לא מאמין… אני לא מאמין שהוא הוציא עלי סכין.
רק בגללו אני עומד כאן…. תור ארוך אמנם, אבל יש לי סבלנות. יקח כמה ימים אבל בסוף אני אגיע ואז אני אחזיר לו.
 
מעניין מה היו כל הרוצחים האלה חושבים אם היו יודעים על ההסדר הזה?
מי יכול לצפות את זה שמי שאתה הורג יקבל הזדמנות להיות אלוהים ליום אחד? אם הייתי יודע שככה זה הולך כאן למעלה הייתי מתחיל ליסוע בשבת… גם ככה אף אחד לא היה שם לב.
 
יא אללה כמה חם פה? לפחות היו מחלקים קרטיבים כמו בדיסנילנד.
זה פשוט לא יאמן כמה אנשים רוצים להיות אלוהים… ולמה? יש כאן אנשים לפני שמדברים על "למנוע התנתקות"… אחד אפילו דיבר על "שלום עולמי".
 אני, בכל אופן, מתכוון לעשות רק דבר אחד ביום שיהיה לי…. אני אאמלל למטומטם הזה את החיים. אני אהרוס אותו. הוא יבקש למות כשאני אסיים איתו.
 
אל תחשבו שאני מניאק שנוטר טינה…. אם הוא סתם היה רוצח אותי לא הייתי מתעצבן כל כך, סה"כ אמרו לי שבגן עדן דווקא כיף. אבל הזבל הזה רדף אותי. את העבודה שלי הוא לקח לי. אני הייתי אמור להיות מקודם ואיכשהו הוא שכנע את הבוס שהוא מתאים יותר. ולא רק זה, גם תפסתי אותו עם אשתי. 20 שנה אנחנו נשואים ופתאום היא רוצה להתגרש בגלל שהיא "מצאה את אהבת חייה".
 
כוס אחתק, התור הזה לא נגמר…. בטח יש צדיקים שנדחפים בתור. ככה זה… היית הכי טוב על האדמה, ועכשיו יש לך פרוטקציות.
 
המניאק הזה היה מלא בפרוטקציות, מלא בכסף, ועדיין הוא לקח לי את העבודה. כמה זבל אפשר להיות? אחרי שהוא ואשתי תבעו אותי על דמי מזונות, התחרפנתי. הלכתי לצרוח עליו במשרד שלו. הוא הוציא סכין ודקר אותי. בדרך למעלה עוד ראיתי אותו משכנע את כולם שזו היתה הגנה עצמית.
הגנה עצמית עאלק, נראה אותו מגן על עצמו אחרי שאני אתחיל לטפל בו מלמעלה.
 
הופה, עוד שלושה אנשים אני… אני כבר מת לסיים את זה וללכת להתרווח בגן עדן. האמת, פחדתי שאני אגיע לגיהנום בגלל זה, אבל סיפרו לי שהגיהנום זה סתם פיקציה.. כולם מגיעים לגן עדן.
 
הא, הנה תורי. מגניב לדעת את כל מה שקורה למטה. רגע… איפה הוא? מה זאת אומרת שנת 3045? 
המניאק הזה מת כבר לפני 1000 שנים והוא מתרווח לו בגן עדן בזמן שאני מחכה כאן כמו אדיוט? אני לא מאמין ששוב הוא דפק אותי.
רגע… הנה הבן של הבן של הבן של הבן וכו` שלו.  הא! נשאר לו רק צאצא אחד בעולם. דווקא בן אדם נחמד… עוזר לעניים… תורם הרבה…. חבל שהצמיג שלו עומד להתפוצץ באמצע הנסיעה. אבל אתם יודעים מה אומרים – אבות אכלו בוסר…
 

מחשבות של 2 על “אבות אכלו בוסר….

  1. קטע ממש יפה ומענין מאחלת
    לך שבת נעימה בלי סכינים ובלי תקר בגלגל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *