ואני אראה לך את של מידג'רני

עמי בן בסט כתב פוסט על ניסוי שערך ובו הוא הראה ל Dall-e תמונות שצילם וביקש ממנו לתאר את התמונה ואז לייצר תמונה תואמת. אבל מה עם מידג'רני?

המשך קריאה "%s"

בחזרה לאי הקופים

אהבתי את סדרת "אי הקופים" מהרגע ששיחקתי במשחק הראשון. עכשיו כשיצא לאוויר המשחק החדש "בחזרה לאי הקופים", כמובן ששיחקתי בו. אז קבלו ביקורת "קצרה" על המשחק ו… זהירות, ספוילרים למכביר.

המשך קריאה "%s"

היי אלוהים, מה השעה?

אולי בעבר באמת היתה ישות אלוהית כלשהי. אבל אולי נמאס לה והיא יצרה מערכת אוטומטית שעושה כמיטב יכולתה להגשים את הבקשות שלנו – "בראתי חמישה שירותים ציבוריים לא רחוק ממך".

המשך קריאה "%s"

קצרצמבר

בהמשך לסיפורונובמבר, שכזכור התחלתי מהאמצע, ג'ני החליטה שלא הספיק לה חודש אחד והתחילה את אתגר "קצרצמבר" שהוא אותו דבר כמו סיפורונובמבר רק עם רשימת מילים חדשה. הנה אלו שאני כתבתי.

המשך קריאה "%s"

סיפורונובמבר

נתקלתי בטוויטר בפרויקט חביב בשם "סיפורונובמבר". מדובר ברשימה של מילים, אחת לכל יום בנובמבר, שמשמשות כבסיס לכתיבת סיפורונים קצרים שאפשר לקרוא בטוויטר. הנה אלו שאני כתבתי.

המשך קריאה "%s"

על אמנות פרובוקטיבית וסרטים צבעוניים

ביום ראשון (2/11/2014) נעצרה נטלי כהן וקסברג לאחר שהעלתה לרשת סרטון בו היא עושה את צרכיה על דגלים שונים וביניהם גם דגל ישראל. היא רצתה להעביר מסר ורצתה לעשות זאת באופן פרובוקטיבי שיזעזע כמה שיותר אנשים. השאלה היא האם זו סיבה מספקת לשלול את החרות שלה?

המשך קריאה "%s"

האינבוקס החדש

גוגל יצאו עם אימייל חדש בשם inbox שאמור אולי בעתיד להחליף את gmail ומהרגע שנכנסתי נכבשתי בקסמו. זה כאילו גוגל לקחו את כל מה שניסיתי לעשות מ-gmail והטמיעו את זה באופן מובנה באינבוקס החדש. אז מה יש שם שהוא כל כך טוב?

המשך קריאה "%s"

יו, איזו אפליקציה

Yo היא אפליקציה חביבה שמאפשרת לשלוח לחברים מילה אחת ויחידה – Yo. האפליקציה בעצם מאפשרת למשתמש בה לבחור לאילו חברים הוא מעוניין לשלוח את ה"Yo", ולבצע את השליחה בפועל. החברים יקבלו נוטיפיקציה שאותו משתמש שלח להם "Yo" יחד עם התראה קולית מתאימה. כמו שכתבתי, אפליקציה חביבה ואפילו די כיפית. איך היא השיגה מימון של 1.2 […]

המשך קריאה "%s"

כחול ולבן ומליוני דולרים

התמונה שאתם רואים למעלה היא לא שולחן פינג-פונג ממבט עילי. היא גם לא ציור של בריכת שחיה עם הפרדה בין המים העמוקים לרדודים. היא לא דלתות של מעלית, לא חלונות זכוכית שמביטים לים ואפילו לא קלוז-אפ על חרב-אור.

המשך קריאה "%s"

אימייל עשיר, אימייל עני

בכל הנוגע לעבודה, בקרב בין שיחת טלפון לאימייל אני תמיד אעדיף לקבל אימייל, אבל גם אימייל יכול להיות גוזל זמן רציני אם לא כותבים אותו נכון. יש מספר בעיות באופן שבו אנשים רבים שולחים מיילים, אז קבלו כמה מהנפוצות.

המשך קריאה "%s"

הזנב הלא כל כך ארוך

404 העמוד אינו נמצא. אותה שגיאה שמרמזת על כך שהתוכן שפעם היה שם ושטרחת לשמור במועדפים שלך כבר לא שם. אותה שגיאה שגולשי הבלוג שלך מגיעים אליה מקישור בפוסט שכתבת לפני שנתיים. אותה שגיאה שבעקרון אומרת שהרשת לא באמת זוכרת את הכל.

המשך קריאה "%s"