אלוהים רואה אותי?

"ה-כותרת" הוא פרוייקט מביתו של השרוט ממליץ מ"ה-בלוג". הרעיון בפרוייקט הוא לעקוב אחר כותרת אחת המסתובבת ברחבי הבלוגספירה, ולקרוא את הרשומות שיוצרים ממנה. הכותרת הנוכחית היא "אלוהים רואה אותי?" ואני נבחרתי לכתוב עליה רשומה. אז אחלו לי בהצלחה, הנה זה בא…
 
– –
 
ברוכים הבאים לעונה החדשה של "החיים בישראל".
להלן תקציר הפרק האחרון של העונה שעברה:
ההתנתקות עברה בהצלחה יחסית וראש הממשלה (השחקן הראשי) שלט ביד רמה על הנעשה במדינה. בצעד חסר תקדים הוא החליט לחולל שינוי ולהקים מפלגה חדשה.
האמריקנים (השחקן המסתורי) היו מאוד מרוצים מהפעולות של השחקן הראשי ומדד הרייטינג הבורסאי היה בעליה מתמדת.
ראש מפלגת העבודה (השחקן הטוב המשני) לא הצליח לחולל את השינוי שקיווה והמפלגה שלו עדיין מקרטעת מאחור ואילו ראש מפלגת הליכוד (השחקן הטוב המאוד מאוד משני) בכלל אכל אבק.
מצבה של המדינה השתפר ונראה כאילו יש עתיד ורוד יותר.
 
ומה יהיה לנו בעונה החדשה?
העונה נפתחת בפצצה. השחקן הראשי נפגע ואינו יכול לתפקד (מי יודע, אולי הוא החליט לפרוש מהסדרה) והמדינה נתקלת בקשיים חדשים. כל המפלגות מנסות להתאים את עצמן למצב החדש ועדיין לא רואים שחקן ראשי חדש באופק. השחקן הותיק ביותר בסדרה נכנס שוב לפעולה לאחר שהחליט לפרוש ממנה ומדד הרייטינג הבורסאי החל לרדת. האם המדינה תחזיק מעמד? האם היא באמת היתה מדינה של מנהיג אחד? או שמא מנהיג חדש יקום ויעלה ממקום בלתי צפוי. השארנו עימנו לעונה החדשה של "החיים בישראל".
 
***
 
החיים שלנו נראים יותר ויותר כמו פרק גרוע בסדרת ריאליטי. מעניין מאיפה מגיע הרייטינג… מי צופה בי עכשיו על המרקע… מי יודע, אולי אלוהים רואה אותי…
 
– –
 
את ה-כותרת אני מעביר במשחה רבה לעכבר כחול מדבר.

מחשבות של 5 על “אלוהים רואה אותי?

  1. לא, לדעתי הוא התכוון למשחה באמת.
    אני תמיד מעביר לאנשים דברים במשחות. זה אמצעי תקשורת מאוד יעיל.

  2. העברתי במשחה
    אבל בניגוד למה שהעכבר רשם, אני דווקא מעביר במשחים ולא במשחות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *