לא עומד ב"קצב"

ינואר 23, 2007 23:35 | מאת | 9 תגובות
כמו כל משפט של איש ציבור, גם המשפט של הנשיא קצב יימשך בוודאי חודשים ארוכים ויעסיק את התקשורת ללא הפסקה. כמו תמיד המשפט הזה יימרח הרבה יותר ממה שהוא אמור להמרח. כמו תמיד יתגלו במהלך המשפט ראיות חדשות ומרתקות כמו ש"יש נשים שלא נאנסו על ידי הנשיא" או ש"אנשים יגידו שהמתלוננות כתבו לו מכתבי אהבה".  כמו תמיד זה ייגמר אחרי שכל הנושא יאבד מהעניין שלו ואנשי המערכת המשפטית לא יוכלו יותר להפיק ממנו יוקרה.
 
צריך למצוא דרך לסיים את המשפט של הנשיא (לשעבר?) קצב כמה שיותר מהר. אין לנו כוח לעוד מקרה חנן גולדבלט (שנמצא במעצר בית חודשים רבים לפני שהתחיל המשפט) או לעוד מקרה חיים רמון (ושם עוד מדברים על נשיקה בלבד).
אם אנחנו רוצים שלמשפט של קצב תהיה השפעה כלשהי על סדר היום הציבורי, אנחנו חייבים למצוא דרך לזרז אותו ולסיים אותו לפני שהוא יפסיק להיות מעניין.
 
אז חשבתי לעצמי, איפה אפשר למצוא בית משפט שיוכל למצות את כל נושא התביעה וההגנה, הראיות והעדויות, הנשיא והנאנסות בזמן הקצר ביותר האפשרי? איפה נוכל למצוא שופט שלא ירגיש בשמים כאשר מופנה אליו אור הזרקורים של התקשורת? איפה נוכל למצוא שופט שיודע לשפוט מהר ושלא יסתנוור מהמעמד?
ואז עלה לי רעיון….
 
בואו נשלח אותו אל מרגול.
 
הנשיא משה קצב

9 תגובות

|
|

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *