מכירים את זה ש….

ברחוב
מכירים את זה שאתם צועדים באותו קו עם בן אדם ברחוב ואתם לא רוצים שהוא יעקוף אתכם אז אתם מגבירים קצת את המהירות כדי לעקוף אותו אבלמנסים לעשות את זה בטבעיות כדי שהוא "לא יראה"? מכירים את זה שגם הוא עושה את אותו דבר ואז שניכם נראים כמו מטורפים שעושים תחרות הליכה?
מכירים את זה שאתם הולכים לכם בשקט ובשלווה, כאשר אלו נקרעים מכם בשניה שכלב אימתני נובח עליכם בעוז מאחורי השער שלידו עברתם? מכירים את זה שאתם כל כך נחרדים שאתם צועקים עליו בחזרה?
 
באוטובוס
מכירים את זה שלא משנה איפה אתם עומדים בתחנה, האוטובוס תמיד יעצור כשהדלת הכי רחוקה מכם? מכירים את זה שאתם רצים לדלת כדי להספיק להכנס בין הראשונים ואולי לתפוס מקום ישיבה על המדרגות?
מכירים את זה שאתם נמצאים באוטובוס בתחנה אחת לפני התחנה שלכם, אתם מתכוננים ללחוץ על הכפתור אבל מישהו מקדים אתכם ואתם ממש מתבאסים מזה?
 
בנוחיות
מכירים את זה שאתם יושבים בשירותים ונהנים מריקון כללי כאשר בדיוק באותו רגע יש לכם רעיון אדיר לרשומה (או כל רעיון אחר). אתם מנסים למהר, אבל לישבן יש קצב משלו ועד שאתם מסיימים הרעיון כבר נשכח ואתם מנסים שעות לשחזר אותו?
מכירים את זה שאתם בדיוק מנגבים כנשמע צלצול טלפון ואתם מתחילים לנגב מהר כדי להספיק לענות?
 
במסעדה
מכירים את זה שאתם נכנסים למסעדה ויש בה טלוויזיה ותמיד, אבל תמיד, משודר שם ערוץ האופנה?
מכירים את זה שמגיע הרגע לתת טיפ ואתם מגלים שחסר לכם בדיוק מטבע אחד בשביל להגיע ל 12%?
 

מחשבות של 8 על “מכירים את זה ש….

  1. אשכרה
    מכיר את זה כשאתה עובר ברחוב וממולך הולך לו מישהו שעתיד להתנגש בך, ואז אתה זז והוא גם זז, ושניכם זזים לאותו הצד כמה פעמים? ):

  2. מכירים ת`קטע ש…
    מכירים את זה שאתם קמים בבוקר ואתם נורא עייפים ואז אתם אומרים לעצמכם ואוי איזה חלום טוב חלמתי…אני חייבת לזכור אותו…אני נראה לי אכתוב אותו איפה שהוא שאני לא אשכח…לא מה בשביל מה אי אפשר לשכוח חלום כזה טוב…ואז אחרי 5 דקות אתם שואלים את עצמכם מה רציתי לזכור אהה את החלום…שיט שחכתי אותו איזה דפוק אני…ואז אחרי איזה מליון שנה מישהו אומר לכן איזה מילה ואתם נזכרים פתאום בחלום וכולכם בהתרגשות מי ישמע המידע הזה שינה עולמות עכשיו…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *