5 מטרות לשנה החדשה

אוקטובר 4, 2005 11:52 | מאת | 12 תגובות

1. להתנדב לגרינפיס
יש כל כך הרבה מטרות טובות בחיים תמיד אני מוצא את עצמי מעריך את הארגונים/עמותות שפועלות למען המטרה הזאת. אני אפילו תורם לכמה מהם באופן קבוע.
עם זאת, אני מרגיש שאני פוטר את עצמי מלפעול כשאני סתם תורם. אז בחרתי את המטרה הכי חשובה לי – שימור כדור הארץ כמקום שאפשר לחיות בו. במהלך השנה הקרובה אני מתכוון להתנדב בגרינפיס באופן פעיל.

2. להוציא רשיון על אופנוע
אופנוע הוא אמנם יותר מסוכן מרכב אבל נמאס לי מהפקקים (וחוץ מזה אין לי כסך לקנות רכב עדיין). אני חושב לעשות על 250 סמ"ק (500 אוטומטי) אבל עוד לא החלטתי.

3. להתמיד בטיפול בשיניים
עברתי ביקור אצל השיננית אחרי 3שנתיים וחצי שבהם לא ניקיתי את השיניים בשום דבר חוץ ממברשת. כמו האבן שהצטברה לי על השן היתה עצומה והטיפו שהיה אמור להיות נעים היה כואב מהרגיל. מעכשיו טיפול אצל השיננית כל חצי שנה.

4. להשקיע בפעילות גופנית
בשנה האחרונה טיילתי הרבה עם מוקי ועשיתי איתו תחרויות וזה מיצה את הפעילות הגופנית שלי. בשנה הבאה גם את זה לא יהיה לי (אני והשותפה עוברים דירה כל אחד לדירה אחרת. מוקי הולך עם השותפה) ולכן אני חייב למצוא מסגרת כלשהי שבה אני מתאמן. אני חושב על אירובי..

5. להצליח בלימודים
לאחר שסיימתי את לימודי הקופירייטינג בהצלחה לפני כשנה, אני מתחיל השנה ללמוד "מבוא לסוציולוגיה" באוניברסיטה הפתוחה כחלק מהדרך לתואר בתקשורת (עם דגש על עיתונאות). האוניברסיטה הפתוחה היא לימוד עצמי וזה אמור להיות קשה (במיוחד בחלקים הפחות מעניינים כמו מבוא לסוציולוגיה). אני מקווה שאצליח להתמיד ולהשקיע.

אה כן… והחלטתי להחליף עיצוב ומסגרת לתמונות של הרשומות.

12 תגובות

|
|

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *