24 קארט

ינואר 31, 2006 15:33 | מאת | 16 תגובות

גז.. גז….. גז………….. ברקס קטן… גז.. ברקס גדול… פניה… התחמקות… שיט, נתקעו בי מאחורה… גז.. גז…. גז……… דגל כחול… ברקס קטן… תזוזה לימין… גז… גז…… גז………. מה? כבר עברו 12 הקפות?
 
התגובה הראשונית שלי כשקראתי שמציעים לנו תחרות קארטינג על חשבון העבודה היתה "למה אני צריך את זה?". למזלי השותף שלי למשרד הצליח לשכנע אותי ללכת.
 
המתנה… כמה זמן?……. מתי שוב תורי?……. כשאני הייתי על הקארט זה היה יותר קצר!…….. זה היה יותר קצר?…….באיזה מהירות הם זזים…. הם הרבה יותר מהירים משאנחנו היינו….. נו יאללה…. שיסיימו כבר.
 
מצאנו את המקום במהירות ונסענו לקומה השלישית בחניון, שם היה אמור להיות הקארטינג. בין החניון לאזור הקארטינג הפרידה גדר גדולה. רעש חזק נשמע מהצד השני שלה והצצה חטופה גילתה את המפעילים של הקארטינג ספק בודקים את הציוד ספק נהנים מהנסיעה.
הרעש היה מחריש אזניים ורק הגביר את החשש שלי מהנסיעה בפועל.
 
הקארט רועד כמו מטורף…. הרגל בכל הכוח על הברקס…. עוד מעט מתחילים את המקצה השני…… הפעם אני חייב להיות מהיר…. מי שישיג את הזמן הכי קצר יעלה לגמר… ואז עוד 15 הקפות של כיף חיים….. מוכנים….. הכון…… גז…. גז………. גז…………..
 
הכל קרה יותר מדי מהר לטעמי, בקושי הגענו (רבע שעה לפני הזמן) וכבר התחיל התדריך (רבע שעה אחרי הזמן). הסברים על הדגלים (כחול – להאט ולתת לעקוף, צהוב – להאט, אדום – לעצור, שחור – אזהרה/הרחקה ועוד) , אזהרה מלהתנגש, אזהרה מתאונות. הם לא הרגיעו אותי במיוחד.
לא עברה דקה מההסבר ומצאתי את עצמי בתוך הקארט, רועד, חושש, עם קסדה עם הראש. עוד מעט מתחילים…
 
שיפרתי את הזמן שלי ב 4 שניות שלמות….. זה היה מטורף….. הרגשתי שאני עף….. נתקעתי במישהו…. בעיה שלו….. הוא לא נתן לי לעקוף….. נסעתי על אדרנלין טהור… לרגע  לא עזבתי את הגז…… מקום חמישי…… לא עליתי לגמר…. לא נורא…. היה שווה את זה
 
 


16 תגובות

|
|

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *