סיכומפגש אוף טופיק

אם כולם עושים סיכומפגש למה שאני לא אעשה?…

פרולוג
מאז שקם פורום אוף טופיק, התקיימו בו מספר מפגשים. מתוכם לא הגעתי אפילו לאחד… דבר שהוא די מוזר, מאחר ואני הקמתי את הפורום ומנהל אותו (בשיתוף עם ליאור שמש וreznikh) עד היום (היתה פעם שבאתי למפגש אחר והפורום גם היה שם, אבל זה לא נחשב).

לא  יודע איזו רוח נחה עלינו, אבל כשרזניק החליט שהוא מגיע למפגש הזה, החלטתי שהפעם אני מבריז מוקדם מהעבודה ומגיע גם כן… וליאור קיבל גימלים אז גם הוא בא.

הכנות מוקדמות
שאלתי את רזניק אם מתכננים לאכול שם, אבל הוא לא ידע, אז החלטתי לאכול כבר בעבודה כדי שלא להיות רעב כל המפגש.

הגעתי מוקדם לעבודה כדי לא להרגיש רע מכך שאני עובד מוקדם (לא עבד), ניסיתי לעשות את הכל מהר ככל האפשר כדי להספיק לדחוס את כל מה שאני עושה בד"כ ב 9 שעות ל 5 שעות (לא עבד). למרות זאת יצאתי ב 14:00 מהעבודה אחרי תכנונים עם רזניק שלא יגלה לאף אחד שגם אנחנו באים. חיכיתי לאוטובוס… וחיכיתי… וחיכיתי. ב14:15 נמאס לי לחכות אז לקחתי מונית (אני בטוח שהאוטובוס הגיע חצי דקה אחרי שעזבתי, אבל ע"פ חוק מרפי אם הייתי ממשיך לחכות הוא לא היה מגיע גם בעוד חצי שעה).

פוגשים את כולם
הגעתי לעזריאלי והנחתי שכולם יהיו ליד הגג (ההנחה הראשונה שלי היום שהתברר כנכונה). 2 דק` אחרי שהגעתי מצאתי את עצמי שוב (כמו בפעם שעברה שרשמתי שלא נחשבת) מוקף בהמון גולשים מהפורום שמסתכלים עלי בצורה מוזרה ואני עומד שם וחושב איך לאכול את עצמי…. הפעם זה היה הרבה יותר קצר וגם היה את רזניק שספג חלק מהאש.

אז דיברתי עם מאיר, עם אסיה, עם רותם, עם לאקי, עם רע, עם דור, ואני יודע ששכחתי שמות אבל מאחר וזה בלוג אני אוכל להוסיף אותם אח"כ כשאני אזכר (ולא נודע כי בא אל קרבו).היה מעניין.

אז בסוף כן אוכלים
ואז, כולם הלכו לאכול בבורגראנץ`. זה השלב שבו אני מזכיר לכם שכבר אכלתי ארוחת צהריים בעבודה.
גם רזניק וליאור לא היו רעבים במיוחד, אז אנחנו (חבורה אליטיסטית שכמותנו) הלכנו לארומה. אני לקחתי שוקו וקוראסון חמאה, רזניק לקחכריך עם חביתה וליאור לקח לשתות משהו שאני לא זוכר מה זה היה.

הטרדה טלפונית או מתיחה מתוחכמת?
לאקי לא הפסיקה להתקשר לשאול לאן נעלמנו… אנחנו בתמורה לא הפסקנו לענות לה "אנחנו כאן" "ממש פה" "תסתכלי מאחורייך" וכו` בסופו של דבר פגשנו את כולם מחדש ליד הבורגראנץ`… אופניקים לא זזים הרבה מסתבר…

סוף דבר
בשלב הזה הכל התבלבל ואין לי מושג כל כך מה קרה. פתאום רוב האופניקים נעלמו לנו ומצאנו את עצמנו ליד הטאוור-רקורדס במפגש של פורום אחר. רינת מהעבודה שלי גם באה לבקר שם (יום חופשי והיא החליטה לבלות אותו בעזריאלי).

מכאן לכאן הכל נגמר די מהר, החלטנו לסיים את היום בסביבות 17:00. חיכיתי עם רזניק למונית (הוא מיהר ללימודים), ואז לקחתי אוטובוס הביתה. את האופניקים לא פגשנו שוב אחרי שהם נעלמו לנו, וליאור החליט להשאר בעזריאלי עוד קצת זמן.

מחשבות של 5 על “סיכומפגש אוף טופיק

  1. חחחחחחחחחח איזה מפגש הזוי ככה זה
    נראה לפחות נהנתה אז מתי מפגש של בלוגרים אתה מגיע ????

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *