"הלפיד"

 
[ציטוט של זיידמן] הלפיד", הוא רעיון בסגנון `מכתבי השרשרת` שבו כל בלוגר שמקבל מבלוגר אחר את הלפיד, מחוייב לספר על עצמו 3 דברים שקוראי הבלוג שלו לא יודעים על עליו. לאחר מכן הבלוגר יכתוב בבלוגו ממי הוא קיבל את הלפיד (עם קישור לרשומת "הלפיד" של מי שהוא קיבל ממנו את הלפיד), ולמי הוא החליט להעביר את הלפיד (עם קישור לבלוגו של מקבל הלפיד).
 
בגלל שכבר עכשיו יש לרעיון מספר גרסאות לגבי כמות האנשים שמקבלים את הלפיד, הוחלט שמעכשיו רק בלוגר אחד יקבל ויעביר את הלפיד כל פעם. כלומר, קיבלת את הלפיד? כיתבו 3 דברים שהקוראים לא יודעים עליכם, ולאחר מכן העבירו את הלפיד הלאה לבלוגר אחר (רק בלוגר אחד). הרעיון בהעברת הלפיד רק לאדם אחד בכל פעם (רעיון שאותו איציק אדרי הציע), הוא בכך שכפי שמעבירים את הלפיד לאדם אחר, כך גם הלפיד יעבור לאדם אחד כל פעם. [סוף ציטוט של זיידמן]
 
את הלפיד קיבלתי מל א ק י. הבלוג של לאקי – The Life without Life
 
מאחר ואני לא אוהב לעשות דברים בדרך הרגילה, החלטתי לכתוב את 3 הדברים שלא יודעים עלי (אני חושב שלא יודעים עלי) בצורה של משחק האמת והשקר. אני אכתוב 3 זוגות של משפטים. בכל זוג יהיה משפט אחד אמת ואחד שקר.
בתחתית הרשומה יהיו התשובות וההסברים.
 
זוג ראשון
1. הצלחתי לשגע פרה
2. רקדתי עם קוף
 
זוג שני
1. ריחפתי מעל חוף נודיסטים
2. קפצתי לירקון במהלך הרדבול פלוגטאג
 
זוג שלישי
1. אחד הסיפורים שכתבתי התפרסם בירחון ידוע תחת שם בדוי
2. אני סייעתי במציאת השם של אחד ממגזיני המדע הבדיוני בארץ
 
על מנת  שהתשובות לא יבואו מיד לאחר המשחק אני מקציב לעצמי מספר שורות שבהן אני יכול להתפלסף מעט על כל נושא שאני ארצה.
(הקטע הבא לא מומלץ לקריאה למי שאין לו עצבים חזקים ולמי שמעוניין לשמור על שפיות דעתו. אתם מוזמנים לקפוץ להמשך החלק המעניין בשורה האדומה הבאה)
הבעיה העיקרית כאשר נותנים לך להתפלסף על כל נושא שאתה רוצה היא שזה טווח רחב מדי של נושאים. יש מבחר עצום של נושאים שאני יכול לכתוב עליהם כאן כך שאני לא באמת יכול לבחור.
עקב חוסר ההחלטיות שלי אתם תאלצו לשמוע אותי מתפלסף על חוסר ההחלטיות שלי שזה אחד הדברים שעליהם אני יכול להתפלסף במשך שעות.
 
יכולת האדם להתפלסף על דברים שקשה לו להחליט לגביהם היא מדהימה בעוצמתה. אך מאחר והגעתי למספר השורות שהקצבתי לעצמי אני אאלץ לשמור את זה לרשומה נפרדת (שאני מקווה שלא תגיע לעולם).
 
השורה האדומה הבאה
 
וכעת לאחר שסיימנו למשוך מקום, הנה התשובות.
זוג ראשון
1. הצלחתי לשגע פרה
2. רקדתי עם קוף
התשובה הנכונה היא 1. במהלך שהותי בהודו (בפושקר שברג`אסטאן) החלטתי שהפרות הן יצור נעלה בשל יכולתן ללכת בניחותא ולא להתעצבן משום דבר. באותו רגע החלטתי שאני חייב להתחיל ללכת בקצב של פרה.
נצמדתי לאחת הפרות והתחתי ללכת בקצב שבו היא הלכה. לאחר מספר צעדים היא הביטה בי, והגבירה את הקצב. אני כמובן הגברתי את הקצב בהתאם. לאחר עוד מספר הגברות קצב החליטה הפרה שהיא קצה במשחק ופתחה בריצה מטורפת עד שנתקעה בקיר. אני נותרתי המום.
בנוגע למשפט השני… יצא לי לברוח מקוף ולהאכיל קוף, אבל עדיין לא רקדתי עם אחד.
 
זוג שני
1. ריחפתי מעל חוף נודיסטים
2. קפצתי לירקון במהלך הרדבול פלוגטאג
התשובה הנכונה היא 1. לאחר שלא התממש רצוני לרחף עם מצנחי רחיפה בנפאל (גשם ארור) החליטו משפחתי הנחמדה לעשות לי הפתעה ליום הולדתי ורשמו אותי לריחוף בישראל. לאחר שהתחיל הריחוף הזכיר המדריך כבדרך אגב שהחוף שמתחתינו הוא חוף נודיסטים. אמנם באותו זמן היו שם רק שני זקנים, אבל היה נחמד בכל זאת.
בנוגע למשפט השני… הייתי באירוע הרדבול פלוג טאג ואפילו צילמתי אחלה וידאו של האירוע, אך לצערי לא השתתפתי בו.
 
זוג שלישי
1. אחד הסיפורים שכתבתי התפרסם בירחון ידוע תחת שם בדוי
2. אני סייעתי במציאת השם של אחד ממגזיני המדע הבדיוני בארץ
התשובה הנכונה היא  2. בעבר עלה בפורום מדע בדיוני ופנטסיה בתפוז רעיון ליצור אוגדן של סיפורי מקור ישראליים מהסיפורים שהופיעו בפורום ומסיפורים חדשים. זו היתה פתיחתו של מגזין חלומות באספמיה . על השם "חלומות באספמיה" אני חשבתי עוד במהלך הדיון בפורום.
בנוגע למשפט השני…. עדיין לא יצא לי לספר את סיפורי בשום מקום מלבד האינטרנט.
 
החלטתי להעביר את הלפיד לסתם בחור פשוט, ובלוגו – מחשבות עם עצמי
בהצלחה P:

מחשבות של 19 על “"הלפיד"

  1. מה שבטוח יש לך הרבה חווית מענינות
    רוצה לדעת עוד . שבוע טוב לך ידידי שנה נפלאה וגמר חתימה טובה

  2. הפרות בהודו בכלל שרוטות…
    פר אחד כמעט הרג אותיף עגלה אחת חשבה שאני שיח ופרה אחרת נגחה בי כדי שאזוז מהדרך…

  3. הפרות בהודו היו משוגעות עוד לפני
    אני ראיתי צומת ש5 פרות החליטו להפוך אותה למקום השינה שלהם. הן נשכבו להן באמצע הצומת והלכו לישון…. ההודים, שעוד יותר שרוטים מהפרות שלהם, החליטו להתייחס אליהן ככיכר ונסעו מסביבן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *