אוסף מחשבות והגיגים

אוסף מחשבות והגיגים זו כותרת לרשומה שכוללת בתוכה נושאים שלא היה לי כוח לפתח לכדי רשומה שעומדת בפני עצמה. אז החלטתי לעשות לעצמי חיים קלים ולפרסם אותם ביחד. תהנו.
 
 
מי לכל הרוחות משלם לדובר הזה של טיב טעם? הדרך שבה הם טיפלו בנושא של התחקיר של כולבוטק היתה מבישה.
לטעון שזה טעות ושזה נעשה רק בכמה סניפים למרות שכלבוטק הראו שזה נוהל שמתבצע כמעט בכל סניף? לטעון שמתבלים רק בסניפים מורשים למרות שכלבוטק הראו שמתבלים גם בסניפים שלא?
אם הייתי הדובר של טיב טעם הייתי אומר שייתכן ושיטת התגמולים שהונהגה גרמה למנהלי הסניפים לפעול בצורה שאינה תואמת את דרכה של הרשת. הרשת לוקחת על עצמה את האחריות וכבר כעת המנהלים ננזפו, שיטת התגמולים תשונה בקרוב והבשר המסוכן יוסר מן המדפים.
 
 
למה לא משתמשים יותר בפרמידיקים על אופנועים (בטח זיידמן יענה לי על זה). יצא לי כבר עשרות פעמים לראות אמבולנסים תקועים בפקק ומפעילים את הסירנה שלהם ללא הפסקה. אני מניח שהם מצפים שהמכוניות יתעופפו לפתע באוויר ויתנו להם לעבור.
אני יודע שקיימים אופנוענים פרמדיקים שיכולים לעקוף את הפקקים ולהגיע במהירות לאזור המדובר. כך הם יכולים לתת עזרה ראשונה עד להגעת האמבולנס עם כל המכשור.
משום מה אף פעם לא יצא לי לראות שמשתמשים בהם.
 
 
איך זה ש 90 אחוז מהנושאים (הרציניים) שיוצא לי לדון בהם עם אנשים אחרים נמשכים על פני עשרות תגובות אבל אף אחד לא מצליח לשכנע את האחר. תמיד מגיע בסוף השלב שבמקום לדון על הרעיון הגדול יותר של הדיון מתמקדים על חלקיק קטן ולא חשוב ממנו. תמיד מביאים דוגמאות ומשלים לא קשורים כדי להדגים עד כמה אנחנו צודקים ותמיד הצד השני לוקח את אותו המשל ומשנה אותו כך שיתאים לו. ותמיד בסוף שני הצדדים מפסיקים להגיב מתסכול או בגלל שהשרשור לא קופץ יותר.
ברצינות, הצלחתם פעם לשכנע מישהו שיש או אין אלוהים?

מחשבות של 12 על “אוסף מחשבות והגיגים

  1. בלה בלה בלה
    לאחר שבועיים עם נתק מהעולם החיצון המורחב, הגיע הזמן גם לקרוא את הרשומות שלא נקראו.

  2. ראיתי את השידורים החוזרים של
    המערכונים. מאוד מעצבן שהם חתכו את כולם לפני הקטעים המצחיקים באמת. כל הרעיון הוא הבילד-אפ שגורם לנו לצחוק דווקא מהפעם העשירית שאומרים סל-מו-נלה.

  3. חששתי כך
    ובנוגע לאלוהות, אני כבר מזמן הבנתי שקשה מאוד לשכנע, אבל משום מה אני מוצא את עצמי נגרר לויכוחים הנ"ל שוב ושוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *