2 רעות חולות

אפצ`י
האביב הגיע(?) מוקדם מהצפוי ואיתו הגיעו השמש, הציפורים, האבק והאלרגיות. בשבוע האחרון אני חי על סינופד ואוטריוין.
 
בהתחלה לא רציתי להשתמש בכדורים. אמרתי לעצמי שהגוף שלי יכול להתמודד עם האבק הזה לבדו… מקסימום קצת נזלת. אבל כשמצאתי את עצמי עייף-מת במשך כל היום בגלל הקושי לנשום, התחלתי לקחת סינופד. וכשזה כבר לא הספיק, התחלתי לרסס את האף שלי באוטריוין. אני לא רוצה לדעת מה השלב הבא.
 
בשנה שעברה היו 10 ימים של אובך שלא נגמר. באותם ימים הייתי הולך עם פק"ל טישו קבוע (שקית עם קופסה של קלינקס. השקית שימשה גם כמקום אחסון לטישו המשומש במקומות שלא היה בהם פח).
השנה הפק"ל מכיל גם בקבוקון אוטריוין כי לקנח את האף 20 פעם בדקה זה פשוט לא נעים. מישהו יודע מתי מתחיל הקיץ?
 
בום!
פורים הגיע ואיתו הגיעו השמחה, המסכות, השיגועים והנפצים. במשך השעה ורבע האחרונה השכנים שלי מפוצצים לרחוב את הצורה.
 
גם אם נתעלם לרגע מהסכנה שבפיצוץ נפצים (ואני לא מדבר על נפצים קטנים… כל הבית שלי רועד), למה לעשות את זה באמצע הכביש? כל מכונית שנכנסת לרחוב שלנו צריכה לנסוע על ביצים כדי שלא לעלות בטעות על נפץ באותו רגע שהוא מתפוצץ.
 
המבוגרים שבאותה משפחה (משפחה גדולה, כ 8 מבוגרים, 12 נערים ו7 ילדים) עומדים ומדברים ביניהם בעוד הילדים שלהם מתעסקים עם חומר נפץ. לרגע לא ראיתים אותם שמים עין על מה שקורה מסביבם.
אבל גם אם נתעלם מכל הסכנות, ומחוסר האחריות, ומהמיקום המוזר…. שעה ורבע??? אחרי 10 דק` אני התחלתי להתחרפן. איך לכל הרוחות אפשר להנות מלפוצץ דברים במשך שעה ורבע?

מחשבות של 10 על “2 רעות חולות

 1. אוייש
  אמנם אני לא סובלת מאלרגיות כלשהן בעונות השנה, אבל אני רוצה שהחורף ימשך

 2. שונא את הנפצים האלה
  כבר שבועות לפני פורים זה מתחיל, דיי נמאס, האוזן שלי התחילה בצעדת מחאה נשבע לך!

 3. אוי כמה שאני אוהב את האביב!
  ואת הקיץ…. ואת האביב… ואת פורים! ואת האביב………

 4. להתקשר למשטרה
  עזוב שיש כאן סכנה בטיחותית חמורה והורים אדישים ואידיוטים להחריד. יש כאן מפגע לכל השכונה ורעש בלתי פוסק שגורם להרבה אנשים "לקפוץ" מפחד ומהשינה, רק בגלל חבורת אידיוטים שרוצים לשחק אותה חמאס.

 5. אני דווקא מאד נהנה לפוצץ דברים 😛
  אם כי בתקופת צעירותו מלפני מאות שנים, הנפצים היו הרבה יותר חלשים והיינו טוחנים אבקת נפץ מכמה חפיסות ותוקעים בתוך אחד ואז מארגנים איזה משהו שיעזור לפוצץ את זה. ככה שאני מאד יכול להבין את הילדים, אבל סתם לפוצץ זה לא כיף. צריך להכין ולהתארגן ואז לפוצץ :-P

 6. אני חושב שזו הפעם הראשונה
  שהגבת לרשומה שלי בלי שהייתי צריך להזכיר לך שכתבתי אחת P-:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *