דיסוננס

1. בחולון יש מגרש כדורגל, ומדי פעם כשאני עובר לידו אני רואה מספר בני נוער משחקים. לא מזמן עברתי לידו וראיתי מספר גברים מבוגרים משחקים. באחד השערים עמד לו שוער עם כוס קפה ביד, שותה ומפהק.
 
2. ביום כיפור הילכתי לי על הכביש ובאחד הרחובות ראיתי חבורה של אנשים חובשי כיפה יושבים ליד שולחן הממוקם על המדרכה בפינת הרחוב. אחד האנשים קרא לעצמו פסוקים מתוך ספר ועל השולחן היו כוסות מים מלאות למחצה.
 
3. באותו יום כיפור, עת הילכתי לי על הכביש, שמעתי קול של אופנוע מתקרב במהירות מאחורי. מיהרתי לעלות על המדרכה כשליבי הולם בראשי עוברת המחשבה "מה לעזאזל עושה אופנוע ביום כיפור". הבטתי לכיוון הקול וראיתי ילדון נוסע על אופניים, ובכל פעם שהוא מסובב את הפדלים, רמקול שהורכב על הכידון שלו השמיע "ווווררררררררררווווווווווםםםםם" עצבני.
 
4. שני אנשים, האחד שרירן והשני נראה כמו שרוך, סחבו קופסה שנראתה די כבדה. באמצע הרחוב השרירן הניח את הצד שלו על המדרכה וביקש לנוח. השרוך המשיך להחזיק את הצד שלו עד שהשרירן נרגע והם המשיכו ללכת.
 
5. ראיתי דרקון שנושף קרח מהפה. טוב האמת שלא ראיתי, אבל הייתי חייב שיהיה ברשימה הזאת לפחות דבר אחד שיעורר עניין.

מחשבות של 10 על “דיסוננס

 1. נקודת מבט
  יוצא לי מידי פעם להסתכל על דברים בנקודת מבט שבו אני פשוט עוצר את עצמי ורק מסתכל ומסיק מסקנות. באופן כללי המסקנות האלה לא יגידו לאנשים דבר, אבל לי זה סתם נותן להרגיש טוב עם עצמי. אז אתה מרגיש יותר טוב?

 2. אני תמיד מרגיש טוב
  חוץ מהתקופות האלה שבהן אני חולה. לא חושב שהסקתי מסקנות, סתם נתקלתי במספר דברים שהפריעו לי בעין. דברים שלא היו הכי הגיוניים.

 3. בטח שיש
  הדרקונים האדומים נושפים אש, הכחולים נושפים קרח והירוקים נושפים רעל.

 4. דיסוננס
  זה ניגוד חריף. במוזיקה משתמשים במילה כדי לתאר צלילים צורמים מאוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *