בפיתה או בלאפה?

דמיינו לעצמכם שאתם אחרי יום עבודה ארוך. אכלתם צהריים מוקדם ואתם מתים מרעב. אין לכם חשק לחכות עד שתגיעו הביתה.
 
בדרך אל האוטובוס אתם עוברים ליד שווארמיה. כבר אכלתם שם ואתם יודעים שהשווארמה שם לפעמים טעימה מינוס, לפעמים ממש יבשה. אבל אתם רעבים. מאוד רעבים.
בסופו של דבר אתם נכנעים ומזמינים מנה בפיתה. מבקשים מראש שיפציצו בחומוס, שלא ישימו סלט, שיערבבו בין השווארמה לצ`יפס ושיוסיפו מעט שומן. לאחר מכן אתם ממתינים לטקס חיתוך השווארמה המסורתי.
 
הפלא ופלא.
למרות שהסיח המחומם מעט יתר על המידה מתנוסס לו בגאווה ומסתובב כאילו אין מחר, המוכר מעדיף לקחת מחבת שעליה חתיכות שווארמה חתוכות מראש.
אז אתם חושבים לעצמכם – "נראה לו שאנחנו מוכנים לקחת שווארמה סוג ב` שכבר נחתכה וחוממה? נראה לו  שאנחנו מוכנים לאכול שווארמה שנחתכה בפועל בשביל מישהו אחר?". אבל עד שאתם מספיקים לחשוב את כל זה, הפיתה כבר מלאה.
 
לאחר שאתם משלמים אתם מתפנים להציץ בפיתה המאכזבת שלכם. אתם חשים שהשווארמה לא לוהטת, אבל גם לא קרה מדי. אתם מבחינים בינות לחתיכות השווארמה והצ`יפס במספר חתיכות שומן  שעורבבו בקפידה בתוך המנה. אתם קולטים שהכמות שניתנה לכם מספיקה בדיוק לפיתה שלמה מבלי שזו תקרע. אבל עדיין…. שווארמה מיד שנייה?
 
אתם לוקחים ביס…
 
גבירותי ורבותי אני גאה להכריז שאתמול בערב אכלתי את השווארמה הטעימה ביותר בעולם.

מחשבות של 26 על “בפיתה או בלאפה?

 1. שאוורמה זה מגעיל אותי
  כשהייתי קטנה, סבתא שלי טיפטפה לי לראש שאסור לאכול שווארמה בחוץ(היא מטעמי כשרות ודת ,אוכל כזה עדיף שלא להכניס לבטן ודאגה להגעיל אותי כמה שיותר ששאוורמה עושים מבשר של חמורים/חתולים, כשגדלתי כבר הבנתי לבד שזה בשר כבש,

 2. אוחחח.. שווארמה… ררררר *מזיל ריר*
  הרבה זמן לא אכלתי שווארמה כמו שצריך! ואני כל הזמן עובר בתחנה המרכזית והריר נוזל לי ואני כל הזמן מתקמצן על עצמי, אני צריך שיהיה איתי מישהו שאני אוכל להזמין ואז לא יהיה לי בעיה 😛

 3. למען האמת..
  דווקא אכלתי את השווארמה של שמש (גרתי ברחוב הרצל פינת ז`בוטינסקי באותו זמן… ממש מול שמש), ובניגוד לדעת הכלל אני חושב שהיא ממש לא משהו. אולי זה טעם אחר, אולי סתם ניסיתי את שמש ב 8 ימים לא טובים שלו, אבל השווארמה היתה מתובלת הרבה יותר מדי ומאוד לא נהניתי.

 4. אני חושב שזה היה
  השילוב המושלם בין המרכיבים. פיסות שומן שמעורבבות בתוך השווארמה במקום פיסת שומן אחת ששמים מעל הפיתה כדי לרצות את הלקוח. השווארמה לא המשיכה להחרך על האש אז היא לא היתה יבשה.

 5. אני הצלחתי להתגבר על הרתיעה שלי
  מזיתים וגיליתי שעם שילוב נכון (זיתי עם עוף, זיתים עם פיצה) זה דווקא מוסיף להנאה.

 6. לדקר יש שווארמה עלובה..
  תמיד יש לו טיפה שווראמה על העמוד ואז אני חוששת לקנות ממנו

 7. כשאני גרתי שם
  תמיד היה לו המון שווארמה (בערך באותה כמות של שמש). אני מניח שזה תלוי מתי מגיעים.

 8. זה מאוד קל….
  פנה לאחר החיילים בתחנה ואמור לו – "אם תאכל איתי שווארמה, אני אראה לך דרך לקבל הנחה בקניית מחשב לא רע בכלל". לאחר שהוא יסכים, תאכל איתו שאוורמה, ואז תפנה אותו לבלוג שלך לרשומה "מעות חנוכה". ככה כולם ירוויחו:

 9. מה דיאטה?! איפה דיאטה?! 8-*
  שום דיאטה! אל תיכנס לזה אפילו! תעשה ספורט ולא דיאטה!!

 10. דיאטה כוללת גם ספורט
  אבל גם אכילת אוכל פחות שומני בשלב בירידה במשקל. לאחר ההגעה למשקל הרצוי, אפשר לחזור ולאכול אוכל סטנדרטי תוך כדי הקפדה על ביצוע התעמלות יומית.

 11. זה בסדר…. ביום חמישי אני מרשה
  ארוחת צהריים אחת בחוץ P-: (אבל היום כבר אכלתי)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *