פרויקט אוהבים 2006

אז מה גורם לי לשמוח בחיים?
 
בהתחלה רציתי לכתוב שהחיים עצמם גורמים לי לשמוח, אבל אז החלטתי שזה תחום רחב מדי ושזה פלצני ושזה לא עונה בכלל על השאלה. אח"כ חשבתי לכתוב שהאנשים שמסביבי גורמים לי לשמוח, אבל אז נזכרתי בפעם ההיא שחבר טוב ירד עלי ואת הפעם ההיא שלא רצו לקנות לי את התופים שרציתי והבנתי שזה לא תמיד נכון.
 
הבנתי שאם אני כותב רשומה על מה שמשמח אותי אני לא רוצה לכתוב על סתם דברים. אני רוצה לכתוב על משהו שתמיד, אבל תמיד, עושה אותי שמח.
 
ישבתי וניסיתי לחשוב מה באמת גורם לי לשמוח תמיד. עברתי על כל מיני סיבות בראש כמו השירה שלי. אני מאוד אוהב לשיר במקלחת אבל אני נוטה לזייף ברוב השירים  (ועוד הלכתי לכוכב נולד ועברתי אודישן אחד) וזה עושה רע לאלו ששומעים אותי ובגלל זה זה עושה לי רע.
חשבתי על דברים שאני עושה שלא פוגעים באף אחד כמו לרוץ בין השלוליות. אבל אז נזכרתי שהפסקתי לעשות את זה מאז גיל 7 ואני לא חושב שהשאלה היתה מה שימח אותי בעבר.
 
החזקתי את הראש חזק בידי (ונבהלתי לרגע מזה שלא הרגשתי שיער.. כמה מוזר זה שמהר מאוד שוכחים שעושים קרחת) בנסיון להבין כמה קשה זה למצוא דבר אחד שתמיד עושה אותי שמח.
 
אולי לשוט בספינה בלב ים. זה נשמע כמו משהו שהייתי נהנה לעשות ובטוח שהייתי שמח בגללו. חבל שעדיין לא עשיתי אותו. אני צריך לשאול את ארז אם אפשר להשתמש בסיבה שעדיין לא קרתה בשביל הפרוייקט. טוב, אני צריך לפרסם את הרשומה מחר, אין זמן. אני אשאל אותו לפרויקט בשנה הבאה.
אולי לפתור קוביה הונגרית. אני טוב בזה, ואפילו כתבתי מדריך (פרסומת גלויה). אני נהנה להראות לכל מי שאני פוגש שאני יודע לעשות את זה. אבל זה נראה קצת קטנוני לא? לומר שמה משמח אותי בחיים זה להראות שאני יודע יותר מאחרים בנושא ספציפי…
 
בשלב הזה התחלתי לפתח כאב ראש רציני. מה כבר יכול להיות כל כך מסובך? אין שום דבר בעולם שאני יכול לשמוח ממנו ושלא יגרום לי להרגיש רע עם עצמי? אולי אני מנסה לרדת לפרטים קטנים מדי.
 
אולי אני יכול לשמוח מעונות השנה, לכל אחת מהן יש משהו מיוחד (בחלק חם מדי, בחלק קר מדי ובחלק האלרגיות שלי מתפרצות). אולי דווקא מהיציאות עם החברים שלי, לפחות כשהם לא מתחילים לדבר על דברים משעממים ואני כמעט נרדם. אולי מהטיול בהודו, והאמבות שחטפתי בדראמסללה, והבור שנפלתי אליו.
 
די!!!!!!
 
אין לי שום דבר בעולם לשמוח ממנו. אין שום דבר בעולם שכשאני עושה אותו אני נהנה מכל שניה ושניה. אין שום דבר שמשמח אותי תמיד. כל הרעיון הזה של לכתוב רשומה על מה שמשמח אותי תמיד זה רעיון טפשי ובלתי אפשרי.
אם היו מבקשים ממני למצוא דברים שמשמחים אותי בחלק מהזמן, זה היה יותר הגיוני רגע… בעצם…
 
 

מחשבות של 18 על “פרויקט אוהבים 2006

 1. חחחחחחחח שתהיה בריא כבר אמרתי?…
  מעניין מי יעשה את הרשומה "דברים שמשמחים בלוגרים ביום הפרוייקט" עכשיו אחרי שאתה לא עשית, מעטו הסיכויים לכך P:

 2. 🙂
  לדעתי הדברים הקטנים שלרוב קשה להצביע עליהם הם שעושים אותנו מאושרים..

 3. לא חשבתי על זה בכלל
  זו יכולה להיות רשומה נחמדה. לא נורא, תמיד יש את הפרויקט בשנה הבאה.

 4. 26
  ומקלחת עושה אותך רטובה…. איך אפשר להנות מזה?? במיוחד כשיוצאים בחורף החוצה ורועדים מקור עד שמתייבשים.

 5. וואי אתה טוב
  כאילו כל דבר שאני אכתוב אתה תצליח למצוא את הרע שלו??

 6. אמממ
  לגלידה בכוס אין את ההנאה של לאכול את הגביע בסוף. היא עדיין נמסה ונשאר בסוף נוזל מגעיל במקום גלידה. וחוץ מזה גלידה בכוס זה יותר מדי מיינסטרים.

 7. יו אתה ממש קשה!!
  טוב נגד קפה אתה לא יכול לומר כלום!! הוא לא מלכלך, הוא טעים, שותים אותו רק בכוס ולא בגביע, אין בו הרבה קלוריות. והכי חשוב אם אתה לא ממש עקום אז גם הבגדים נשארים נקיים.

 8. קפה זה לא קשה
  נתחיל בכך שזה כולל סם מעורר (קפאין, אמנם חוקי אבל עדיין סם) וממכר.

 9. ברור שיש דברים רעים
  יש סוגים של מוזיקה שאני לא סובל (שהשכן משום מה מתעקש להשמיע בקולי קולות).

 10. בסופו של דבר
  כל דבר טוב הוא רע בסיטואציות מסויימות. וזה בעצם מה שניסיתי להעביר ברשומה.

 11. זה כן נכון
  הדבר היחיד שהוא טוב לחלוטין הוא הכוח העליון שאנשים מאמינים בו וגם בו משתמשים לרעה (וזה בהנחה ואכן מאמינים בו). אבל ההנאות הקטנות דווקא בגלל שהן רק בחלק מהמקרים גורמות לנו להנות מהן יותר כאשר הן קורות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *