קריאה אחרת

ביומיים האחרונים כמעט ולא קראתי בלוגים. נתתי לעצמי חופש מהפעולה הזאת, שעד כמה שאני נהנה ממנה, הפכה לחלק משגרת החיים היומיומית שלי. אמנם כתבתי שני פוסטים (שלושה יחד עם הנוכחי), מאחר והבטחתי לעצמי שאתמיד בכתיבה קלנדרית בחלק מהבלוגים שאני עורך, אך לא נגעתי במחשב מעבר לכך.
 
ביומיים האחרונים לא קראתי עיתונים. לא עיתונים מודפסים, לא עיתונים מקוונים ואפילו לא את המגזינים שאני מקבל בדואר. לקחתי לעצמי חופש מכל דבר שהוא אקטואלי. בתפקידי החדש בתפוז עלי להיות מעודכן במה שקורה בארץ ובעולם, אך למזלי יש לי קולגה לתפקיד והוא קיבל על עצמו את סוף השבוע.
 
ביומיים האחרונים לא קראת את חומר הלימוד שלי. אמנם תקופת הבחינות מתקרבת ולכאורה אפי צריך להיות קבור במאמרי תקשורת,  אך בחרתי לקחת לעצמי שני ימי חופש ולנוח קצת. מעולם לא היה לי מוסר לימודים גבוה, אז למה להתחיל עכשיו?
 
ביומיים האחרונים קראתי ספר. כשהייתי קטן הייתי מבלה כ 4 שעות ביום בספריה, מעין תולעת ספרים קטנה. כשגדלתי מצאתי לעצמי פחות ופחות זמן פנוי ועד כמה שאני אוהב לקרוא ספרים, בחרתי לנצל אותו לדברים אחרים.
היומיים האחרונים היוו מרפא לתקופה מאוד לחוצה. לקחתי לעצמי מרווח נשימה והתרחקתי מהעולם שבו אני חי עכשיו. לרגע קל חזרתי לימי העבר בהם הדבר החשוב ביותר היה לדעת אם הנסיך יציל את הנסיכה.
 
יש לי בביתי עוד כ 10 ספרים שלא קראתי (15 עם החמישה שקניתי אתמול) וכמעט שאין לי זמן לקרוא אותם. עם זאת אני מוצא זמן לצפות בכוכב נולד. מה זה אומר עלי?

מחשבות של 12 על “קריאה אחרת

 1. גם
  צפייה בכוכב נולד היא מרפא לתקופה לחוצה ובניגוד לספרים, לא צריך להיות פעילים, לחשוב, להבין את הכתוב.. מספיק להיות שם על הספה מול הטלוויזיה. דרך קלילה לנקות את הראש.

 2. זה אומר עלייך שאתה לא מבזבז את הזמן
  אתה לוקח אותו, משתין עליו, ומערבב אותו עם עובש של משהו מקולקל.

 3. שאתה אנושי?..
  תמיד יש לנו זמן לקצת בטלה, כי חייבים. ספר.. לספר צריך חשק, גם בשירותים אפשר לקרוא אותו, זמן זה לא העניין.

 4. אז יש לך חיים
  אני מאז שלוקח כדורים נגד הדלקת, אני לא נכנסתי לקרוא אף בלוגים עד עכשיו.

 5. מתברר שאני מכור
  אני אוהב לראות אנשים מזייפים ועוד יותר אוהב לראות אנשים שרים.

 6. בשירותים בקושי מספיקים
  חצי דף… זה לא שווה את המאמץ של לחפש את הספר כדי לקחת אותו לשם.

 7. אוכל ולישון זה כמעט חיים שלמים
  רק צריך להוסיף קצת הנאה, אז גם אתה לא כל כך רחוק P-:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *