עוד קצת על 892

אומרים שבפרסום כמו בפרסום, זה לא משנה אם כותבים עליך דברים טובים או רעים. מה שחשוב הוא שמאייתים את השם שלך נכון. אני אומר שאם גם מצרפים תמונה, אז בכלל יצאת מלך.

מאז שח"כ אמנון יצא עם הצעת החוק המגוחכת לחסום את האינטרנט באמצעות זיהוי ביומטרי. הכותבים באינטרנט יצאו למלחמה. עשינו את מה שאנחנו יודעים לעשות הכי טוב – כתבנו, יצרנו סטיקרים, שמנו בבלוג שלנו סטיקרים של אחרים ועוד כהנה וכהנה ומה שבעצם עשינו זה לפרסם את התמונה של אותו ח"כ כך שכולם היום יודעים איך הוא נראה. פרסמנו אותו.

אז נכון, הוא לא השאיר לנו יותר מדי ברירה. בסופו של דבר כאשר נלחמים במשהו חייבים לידע את הקולגות במה בדיוק נלחמים. אז חייבים להזכיר את החוק, חייבים לידע במי מדובר וחייבים להילחם. אבל אפשר גם אחרת. למה לנו לגרום לכך שיהיו למר אמנון הרבה תוצאות במנוע החיפוש? למה שהתמונה שלו תהיה מופצת ברשת? למה שאנשים שלא הכירו אותו עד עכשיו יכירו אותו בכלל?

אפשר לכתוב פוסט כמו זה הנוכחי, שבו כל אזכור הוא בשם פרטי או בכינוי מסוים. את התמונה לא צריך לשים. אפשר לשים סטיקרים שלא כוללים את התמונה, גם ככה הוא לא פוטוגני במיוחד. הגיע הזמן שנילחם במטרה האמיתית שלו ולא בזו הפיקטיבית ונמנע ממנו את הפרסום חינם שהוא כל כך רוצה.

מחשבות של 4 על “עוד קצת על 892

  1. מסכים איתך במאה אחוז. זו הסיבה שהסרתי מהבלוג שלי את הבאנרים שכללו את התמונה שלו ושיניתי את הטקסט בכל מקום שהזכרתי אותו בעבר. חבל לי רק שלא חשבתי על זה מראש.
    **שוב הספאם קארמה משתגע אחרי ששבועיים הוא היה בסדר. אין לי מושג למה החליט שאת ספאם**

  2. באנר חביב, אנימציה פשוטה יחסית. לא ממש מתאים לעיצוב של הבלוג שלי, אז תסלח לי שלא אשתמש בו 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *